اوایل این ماه، اپل SE جدید را به قیافه رسمی معرفی کرد و هم حالا مدیرعامل این شرکت، تیم کوک، می گوید که بازخورد منتقدان و مشتریان نسبت به محصول یادشده، مثبت بوده است. کوک اظهار کرده است که قطعات به کاررفته در آیفون SE جدید، مقدار بالایی دارند و این گوشی هوشمند، تند تر از سریع ترین گوشی های اندرویدی است.

آویشن کوک این نظرات را در پاسخ به سوالی درباره ی میزان فروش آیفون SE 2020 در مناطق جغرافیایی به خصوص مطرح کرد. کوک گفت درعین حالی که امکان پذیر است محصول جدید این غول فناوری داخل مناطقی با میانگین درآمد پایین سودا چه بسا بهتری را تجربه کند، او انتظار دارد این دستگاه تعداد نسبتا یدکی از کاربران اندروید را که به خیال تعویض گوشی هستند به خود جلب کند. مدیرعامل اپل توضیح داد که مزیت آیفون SE، جادادن موتور آیفون ۱۱ درون فرم فاکتور کوچک نمدار و مقرون به صرفه نمدار استاین [آیفون SE جدید] در تمامی مناطق جغرافیایی فروخته خواهد شد؛ اما من هوی دارم در مناطقی که میانگین درآمدها پایین تر است، خرید این [ثمر] چه بسا بیشتر باشد. من پیش دماغ می کنم که تعداد منصفانه ای از افراد، iOS را بوسیله عنوان سیستم عامل بعد اینده موجودی انتخاب کنند. بیع آیفون SE با این مشخصات و این قیمت، باورنکردنی است. این دستگاه، از موتور بهینه گوشی های ما کاربرد می کند، زیاد مقرون به صرفه و سریع العمل خیس از نوک تیز ترین گوشی های اندرویدی است. آیفون SE ارزش منحصربه فردی دارد.مقاله های مرتبط:iFixit جزئیات قطعات زیبنده تعویض بین آیفون SE متاخر و آیفون 8 را منتشر کردآیفون SE 2020 بوسیله لطف تراشه A13، کامل گوشی های اندرویدی را از رده بیرون می کند

همچنین، از کوک پرسیده شد که آیا ارائه ی آیفون SE، بخشی از پروگرام ی اپل بخاطر انتظام ساختار بها سری آیفون است؟ او چنین موضوعی را امتناع کرد؛ اما درعوض گفت که اپل، ابد جدیت کرده است محصولاتی غلبه مند را با بها های مفت عرضه دهد. مدیرعامل اپل گفت:ما همیشه درحال عرضه ی نیکوترین محصولات با مناسب ترین قیمت بوده ایم. این استراتژی بنیادی، هیچگاه تحول نکرده است. همان نحو که می دانید، ما پیش تر آیفون SE داشته ایم. باتوجه به محبوبیت این محصول، بسیار خوب است که آن را دوباره تولید می کنیم. من بیش از هرچیزی بوسیله این اعتقاد دارم که ما می خواهیم، ضمن پیدایش بهترین محصول، نیکوترین قیمتی را که می توانیم بخاطر آدم عرضه دهیم.بیشتر بخوانید:گزارش عملکرد اپل در سه گانه ماهه دوم سال مالی 2020 منتشر شدقیمت آیفون 12 واضح شدبهترین گوشی از ۷ میلیون تومان به بالاiFixit جزئیات قطعات قابل تعویض بین آیفون SE جدید و آیفون 8 را منتشر کرداپل تولید انبوه آیفون 12 را یک ماه به تأخیر می اندازد

گوشی های هوشمند چطور به بدافزار آلوده می شوند؛ تکیز پاسخ می دهد

نسخه منیع اندروید 10 هم اکنون برای سری گلکسی اس 10 درون دسترس است

هزینه تعویض نمایشگر گوشی های هوشمند تاشدنی راسته چقدر است؟

گوشی هوشمند به چقدر حافظه رم احتیاج دارد؟

توسعه دهندگان iOS تاکنون درون مجموع دو طبق ترقی دهندگان اندروید درآمد داشته اند

آمریکایی ها در عزل مقدمه ۲۰۲۰ بیشتر به معامله گوشی های اندرویدی تمایل داشته اند

تیم کوک: آیفون SE سریع تر از سریع ترین گوشی های اندرویدی است

آیفون ,se ,گوشی ,های ,اپل ,کوک ,آیفون se ,گوشی های ,های اندرویدی ,ترین گوشی ,se جدید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایت لوازم خانگی sectionaldoor4 comtheytisea پی سی فا رزرو تالار هر چی که بخوای پرداخت درب منزل خرید اینترنتی آراز وردپرس کسب درآمد آسان از اینترنت
دزدگ